Zostań bohaterką okładki prestiżowego magazynu Law Business Quality

Date:

Share post:

Magazyn LAW BUSINESS QUALITY obchodzi swoje 10-lecie! Z tej okazji przygotowujemy w naszym wydawnictwie specjalne, ekskluzywne wydanie, które po trzyletniej przerwie powraca na rynek w wersji drukowanej. Z tej wyjątkowej okazji mamy zaszczyt zaprosić Was do udziału w niezwykłej sesji okładkowej, która odbędzie się pod koniec września w Warszawie.

– Poszukujemy 10 osób, które swoim sukcesem i osiągnięciami wpisują się w misję naszego magazynu. Udział w sesji to nie tylko pojawienie się na okładce w gronie wybitnych przedstawicieli świata biznesu, ale również możliwość udzielenia wywiadu, który ukaże się na łamach naszego pisma. – mówi Ilona Adamska, wydawca pisma.

W ramach sesji redakcja oferuje:

✅Pojawienie się na głównej okładce magazynu: Twoja obecność na okładce magazynu o tak prestiżowej renomie to doskonały sposób na podkreślenie swojej marki osobistej.

✅Ekskluzywny wywiad wewnątrz magazynu: Podziel się swoją historią, osiągnięciami i wizją przyszłości z naszymi czytelnikami.

✅Promocja w towarzystwie ludzi biznesu: Znajdziesz się w gronie wpływowych i inspirujących osób, co zwiększy Twoją widoczność na rynku.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod adresem: redakcja@magazynlbq.pl lub info@idmedia.pl.

O udziale w sesji decyduje kolejność zgłoszeń, podpisanie umowy oraz dokonanie jednorazowej opłaty w ciągu 7 dni od podpisania umowy.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej szansy i współtworzenia jubileuszowego wydania magazynu LAW BUSINESS QUALITY!

📅 Sesja: koniec września 2024
📍 Lokalizacja: Warszawa

– Magazyn Law Business Quality tworzony przez niszowe wydawnictwo ADAMSKA MEDIA, wyróżnia się unikalnym klimatem i misją, której hołdujemy od samego początku. Moim celem jest odkrywanie i promowanie perełek wśród ludzi biznesu – tych, którzy odnoszą znaczące sukcesy, lecz z różnych powodów pozostają nieznani szerszej publiczności. Chcemy dać im platformę, aby świat mógł poznać ich osiągnięcia i historie. Naszą misją jest docieranie do wyjątkowych osób, które nie są znane z mainstreamowych tytułów, ale które zasługują na uwagę i uznanie. – mówi Ilona Adamska, wydawca i redaktor naczelna magazynu. 

Magazyn LAW BUSINESS QUALITY od samego początku swojego istnienia zajmował wyjątkowe miejsce na polskim rynku wydawniczym. Przez lata, zarówno w wersji drukowanej, jak i cyfrowej, stał na półce obok najbardziej prestiżowych tytułów prasowych w Polsce.

Ceniony za swoją jakość, rzetelność i unikalne podejście do prezentowanych tematów, zdobył uznanie nie tylko wśród profesjonalistów z branży prawa i biznesu, ale również w szerokich kręgach czytelników zainteresowanych ekskluzywnymi treściami.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej szansy i współtworzenia jubileuszowego wydania magazynu LAW BUSINESS QUALITY, który ukaże się jesienią 2024 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

bannery-www-336x280_2

Related articles

Monika Konior: Smart shopping, czyli mądre zakupy, to dla nas bardzo ważny aspekt

- Inspiracją do założenia marki Feba była potrzeba tworzenia wyjątkowych, dopasowanych i estetycznych strojów kąpielowych dla kobiet w...

Kampania „Nie hejtuję – motywuję” nie zwalnia tempa!

Wraz z końcem roku szkolnego przeminęła kolejna edycja ogólnopolskiej kampanii „Nie hejtuję – motywuję”, której celem jest wzmocnienie...

Dlaczego polskie media pomijają głos kobiet?

Pomimo, że połowa ludności w Polsce to kobiety, a wśród trzydziestolatków wyższe wykształcenie ma 32% mężczyzn i aż...

Płeć to sprawa drugorzędna. Liczy się skuteczne zarządzanie

- W świecie biznesu, nie ma miejsca dla samotnych samurajów w firmach. Trzeba współdziałać, pytać o zdanie innych,...