O nas

Marka LWICE BIZNESU, tworzona przez Ilonę Adamską od 2015 roku ewoluowała z ogólnopolskiego plebiscytu w dynamiczny portal biznesowy oraz nową społeczność kobiet, oferującą usługi na najwyższym poziomie. Wśród laureatek Lwic Biznesu znalazły się m.in. dr Irena Eris, Teresa Rosati, Jolanta Kwaśniewska, Katarzyna Pakosińska, Ewa Błaszczyk, Joanna Jabłczyńska, Sonia Bohosiewicz, Anna Mucha i ponad dwieście kobiet biznesu z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. 

LWICE BIZNESU to portal skierowany do kobiet stawiających na wartościowe treści, inspirację oraz wsparcie w rozwoju zawodowym i osobistym. Nasza platforma oferuje szeroki wachlarz merytorycznych porad, interesujących wywiadów oraz artykułów eksperckich przygotowanych przez specjalistów z różnorodnych dziedzin. 


Portal LWICE BIZNESU to miejsce odwiedzane przez osoby poszukujące wartościowych porad z obszarów rozwoju osobistego, prowadzenia biznesu oraz edukacji. Dzięki naszej starannie dobranej zawartości, tworzymy społeczność aktywnych kobiet biznesu, które cenią profesjonalizm, innowacyjność i ekskluzywność.

Na portalu promujemy sylwetki kobiet biznesu, a także oferujemy podcasty nagrywane w profesjonalnym studiu. Nasza marka zapewnia usługi PR-owo-wizerunkowe, sesje zdjęciowe oraz organizuje raz w roku ekskluzywną kolację networkingową, podczas której wręczamy pamiątkowe statuetki „Lwicy Roku”.

Wartości, które definiują naszą markę, to uczciwość, siostrzeństwo, profesjonalizm, najwyższa jakość usług, ekskluzywność, zaufanie, społeczna odpowiedzialność oraz innowacyjność.

Naszym celem jest budowanie społeczności kobiet biznesu, które szukają inspiracji, motywacji i siostrzeństwa. Jako portal biznesowy aktywnie wspieramy ważne konferencje i wydarzenia, zarówno stacjonarne, jak i online, obejmując nad nimi patronat medialny. 

Zapraszamy do odkrywania świata LWIC BIZNESU i dołączenia do naszej społeczności kobiet biznesu!


Ilona Adamska – pomysłodawczyni LWIC BIZNESU