Magazyn Law Business Quality powraca w wersji drukowanej! Jubileuszowe wydanie ukaże się jesienią

Date:

Share post:

Z radością ogłaszamy, że z okazji 10-lecia istnienia naszego tytułu, po ponad trzech latach przerwy, reaktywujemy drukowane wydanie magazynu LAW BUSINESS QUALITY. Tym razem będzie to półrocznik, z dwoma wydaniami w roku.

Zapraszamy firmy oraz osoby zainteresowane reklamą do kontaktu – szykujemy atrakcyjną ofertę!

Dlaczego warto zainwestować w reklamę w naszym magazynie?

✅Prestiż i luksus. W dobie cyfryzacji, drukowane wydania stają się produktem premium. Posiadanie swojego miejsca w elegancko wydanym magazynie podkreśla ekskluzywność marki.

✅ Szeroki zasięg. Nasz magazyn dociera do szerokiego grona czytelników – od profesjonalistów i przedsiębiorców po osoby poszukujące inspiracji i wiedzy. Będzie wydawany także w formie elektronicznej.

✅Trwałość przekazu. Reklama w drukowanym wydaniu ma dłuższy czas oddziaływania. Magazyny często są przechowywane i wielokrotnie przeglądane, co zwiększa zasięg i wpływ reklamy.

✅Wysoka jakość. Nasze wydawnictwo zawsze słynęło z najwyższej jakości druku i starannie przygotowanych treści, co dodatkowo wzmacnia pozytywny odbiór reklamowanych produktów i usług.

✅ Kreatywne możliwości. Oferujemy różnorodne formy reklamy – od klasycznych ogłoszeń po rozbudowane artykuły i wywiady sponsorowane, co pozwala na efektywne i kreatywne przedstawienie marki.

– W obliczu cyfrowego przesytu, wielu z nas zaczyna odczuwać nostalgię za papierowymi wydaniami, które oferują wyjątkową, namacalną wartość. Powrót do drukowanej wersji naszego magazynu to nie tylko nawiązanie do tradycji, ale także odpowiedź na zapotrzebowanie na ekskluzywne, starannie opracowane treści. Magazyny wydawane przez małe wydawnictwa mają szczególną wartość – wyróżniają się unikalnym stylem i duszą. Nie jesteśmy mainstreamowi; nasze wydania mają charakter i tożsamość, które nie są często spotykane w większych, masowych publikacjach. Gwarantuję, że nasze wydania będą źródłem inspiracji i wiedzy oraz doskonałym nośnikiem reklam, idealnym do budowania marki osobistej – mówi Ilona Adamska, redaktor naczelna i wydawca Law Business Quality, pomysłodawczyni Lwic Biznesu.

– Już dziś możemy zdradzić pierwsze nazwiska, które pojawią się na łamach urodzinowego wydania. Wywiadów udzielą nam m.in.: dr Irena Eris, Marta Manterys, Olga Kozierowska, Agnieszka Rynkowska – członek zarządu T-Mobile Polska, Monika Marcinkowska, Przewodnicząca Rady Nadzorczej ING BANK ŚLĄSKI oraz Paweł Tkaczyk, Dariusz Duma, Jacek Santorski. – dodaje Ilona Adamska.

Czekamy na Wasz kontakt i cieszymy się na nadchodzące jubileuszowe wydanie. Razem stwórzmy coś wyjątkowego!

Osoby zainteresowane reklamą prosimy o kontakt pod adresem: redakcja@magazynlbq.pl lub info@idmedia.pl.

* Zastrzegamy sobie prawo do selekcji treści i zgłoszeń, aby utrzymać najwyższy standard i zgodność z profilem naszego magazynu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

bannery-www-336x280_2

Related articles

Monika Konior: Smart shopping, czyli mądre zakupy, to dla nas bardzo ważny aspekt

- Inspiracją do założenia marki Feba była potrzeba tworzenia wyjątkowych, dopasowanych i estetycznych strojów kąpielowych dla kobiet w...

Kampania „Nie hejtuję – motywuję” nie zwalnia tempa!

Wraz z końcem roku szkolnego przeminęła kolejna edycja ogólnopolskiej kampanii „Nie hejtuję – motywuję”, której celem jest wzmocnienie...

Dlaczego polskie media pomijają głos kobiet?

Pomimo, że połowa ludności w Polsce to kobiety, a wśród trzydziestolatków wyższe wykształcenie ma 32% mężczyzn i aż...

Płeć to sprawa drugorzędna. Liczy się skuteczne zarządzanie

- W świecie biznesu, nie ma miejsca dla samotnych samurajów w firmach. Trzeba współdziałać, pytać o zdanie innych,...