Bądź o krok przed innymi dzięki profesjonalnej sesji wizerunkowej

Date:

Share post:

Znasz zapewne powiedzenie – jeśli nie ma Cię w internecie, to nie istniejesz? A na pewno odbierasz sobie sporą szansę na większą liczbę klientów… Nawet jeśli Twój biznes prężnie działa, to warto wznieść go na jeszcze wyższy poziom. Pomoże Ci w tym profesjonalna sesja wizerunkowa.

Budowanie zaufania

Pokazując swoją twarz czy to, jak pracujesz – dajesz w oczywisty sposób światu znać, czym się zajmujesz. A będąc “prawdziwą” osobą, nie zaś anonimowym bytem w sieci, automatycznie budujesz zaufanie. Im bardziej odsłonisz kulisy swojego biznesu, tym większą wiarygodność na rynku zyskujesz. Zastanów się od kogo sama chętniej kupujesz? Od firmy która posiada “twarz”, czy takiej, która skrywa się tylko za enigmatyczną nazwą?

Wyróżnienie się z tłumu

Sesja wizerunkowa pozwala Ci się wyróżnić na tle konkurencji, ponieważ podkreśla Twój charakter, a przecież nikt nie jest tak wyjątkowy jak Ty! Jeśli jesteś marką osobistą, swój indywidualizm możesz pokazać poprzez stylizacje i dodatki, uczesanie, atrybuty mówiące o Twoich pasjach, miejsce sesji, a nawet kolory (np. kolory Twojej marki)!

Prestiż

Poważny biznes ceni sobie jakość – korzystając z usług profesjonalnego fotografa (a nie robiąc sobie zdjęcia telefonem) dodajesz sobie prestiżu, pokazujesz, że dbasz o jakość i zależy Ci na profesjonalizmie. Pamiętaj, zdjęcia na odpowiednio wysokim poziomie, przyciągną takich też właśnie klientów, a któż nie chce współpracować ze świadomymi i zamożnymi partnerami biznesowymi? Warto więc zainwestować w sesję zdjęciową, bo szybko zwróci się z nawiązką.

Materiały do publikacji

Sesja wizerunkowa dostarcza Ci też oczywiście materiału do publikacji – od mediów społecznościowych, które uwielbiają dobrej jakości i pomysłowe fotografie, po zdjęcia profilowe do strony www, konferencji, stopki mailowej, książki czy ebooka. Swój portret warto też umieścić na klasycznej papierowej wizytówce – podczas spotkań networkingowych pozwoli Ci być lepiej zapamiętaną. Już kilka różnorodnych zdjęć pozwoli Ci stworzyć ciekawy content zarówno do mediów cyfrowych, jak i tradycyjnych drukowanych.

Agnieszka Potocka

Pewność siebie to podstawa

Równie ważną korzyścią z profesjonalnej sesji zdjęciowej jest pewność siebie i poprawa samooceny. Wiele kobiet odkrywa po sesji swoje atuty, przyznaje, że czuje się atrakcyjnie, jak “trzy miliony dolarów w sztabach”. Po prostu podoba się sobie! A to niewątpliwie dodaje skrzydeł i napędza do dalszego działania! W codziennym zabieganiu skupiamy się na sprawnym funkcjonowaniu biznesu – sesja zdjęciowa niech będzie okazją na chwilę dla siebie, dodatkowo otrzymasz świetną pamiątkę na lata.

A skoro już pięknie wyglądasz przy okazji sesji, warto w ramach sprytnego zarządzania czasem, przygotować sobie tego samego dnia kilka filmów na media społecznościowe lub nagrać webinar, a może po prostu umówić się na wieczorne spotkanie biznesowe.

Podsumowanie

Jeśli po lekturze tego tekstu stwierdzisz, że przecież i tak nie masz doświadczenia w sesjach, nie umiesz pozować i jesteś niefotogeniczna – nie martw się. Wybierz polecanego fotografa i mu zaufaj. Doświadczony fotograf poprowadzi Cię przez cały proces związany z sesją wizerunkową, okaże zrozumienie i empatię. Twoim zadaniem będzie tylko przyjść i dobrze się bawić. A potem już tylko czekać na efekty.

Agnieszka Potocka, fotografka, właścicielka marki Lekkie sesje wizerunkowe

www.lekkiesesje.pl / https://www.facebook.com/agnieszkapotockafotograf

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

bannery-www-336x280_2

Related articles

5 trendów w CX na 2024 rok

Customer experience coraz śmielej wkracza do świadomości przedsiębiorców. W 2023 roku aż 65% firm postawiło sobie za cel...

Dorota Zakrzewska: Jeśli my same w siebie nie uwierzymy, to kompletnie nikt w nas nie uwierzy

Zdarza się, że wpadamy w rutynę, przestajemy wierzyć, że uda nam się spełnić swoje marzenia, tracimy chęć do...

Jak w pełni wykorzystać moc antyoksydantów?

W dzisiejszym świecie, pełnym wyzwań i dynamicznego tempa życia, dbanie o zdrowie staje się priorytetem. Antyoksydanty to cisi...

Pokolenie Z wielokrotnie zmieni nie tylko pracę, ale i branżę

W życiu będę kelnerką, specjalistką ds. marketingu i hotelarką… Jak wskazują dane z najnowszego badania Pracuj.pl, 58% przedstawicieli...